Další odkaz na Half-Life v souborech Doty 2

Publikováno: 5.8.2012 | Autor: Martin Cvrček

 Obzvlášť u Doty 2 platí, že ve hře jako takové není vidět úplně všechno, a že se řada věcí skrývá v samotných herních souborech. Blog hráče Cybormatt je známý rozbory právě těchto skrytých souborů, velmi často jde o první ukázku toho, co nás v budoucnu čeká. Proč to ale píšu? Jednoduše proto, že se mezi soubory objevila další spojitost se sérií Half-Life. V nové ikoně receptů totiž můžeme jasně vidět logo Combine impéra, což k samotné Dotě nějak moc nepasuje. A co ty TŘI tečky pod logem? Že by něco signalizovaly? Že by šlo o další způsob, jak Valve chce říct, že na Half-Life 3 usilovně pracují? Je to dost pravděpodobné.

recipe  

je zvláštní že i když se spojitosti s dalším Half-Life objevily i v rámci Steamu, Team Fortress 2 a Counter-Strike: Global Offensive, nejvíc věcí je stále nacházeno v Dotě 2. Nezapomínejme na uvedení Dr. Kleinera jako oficiálního announcera a řadu narážek z úst hrdiny Tinkera.

Vzpomeňme si také na údajný lambda tým Valve. V jeho případě je navíc zajímavé, že když najedete myší na náhledo brázků na oficiálním blogu, objeví se text „Lambda Lambda Lambda“. TŘIKRÁT lambda. Symbolika je myslím jasná.

Shoutboard

Ikonky

Team Fortress 2  Gamefan.czcounterstrikego.cz
TruckGame.cz