Může být Half-Life 3 přeci jen oznámeno na letošním Gamescomu?

Publikováno: 14.8.2012 | Autor: Martin Cvrček

Update: Podle posledních informací si přítomnost Half-Life 3 na zmíněném seznamu vyžádalo samo Valve. Následně však požádalo o jeho stažení, bez udání důvodu. Když nic jiného, alespoň to znamená, že je Half-Life 3 opravdu finální název. Pokud původně chtěli hru ukázat, nepřipadá v úvahu, aby se v takovém seznamu objevil nějaký neoficiální název.
 

Původní zpráva: Jasně. Už je to tu zase. Zase si někdo dělá naděje, které vyhoří zombie v Ravenholmu. Ale co když ne? Co když stále sílící nával náznaků ze strany Valve může konečně dosáhnout svého vercholu, a to na Gamesocmu, jenž pro veřejnost začíná již zítra? Ano, vím, Valve řeklo, že na výstavě bude jen několik lidí od Steamu, aby spravovali tamní stáne ka setkali se s některými vývojáři a vydavateli. Na to nezapomínám.

Je tu však jedna věc, která přeci jen dodává drobný závan naděje, a to speciální PDF dokument, zmiňující všechny hry, jež mají být na Gamescomu prezentovány. Jak můžete vidět, na poslední stránce jasně září Half-Life 3. Chyba? Vtip? Kdo ví. Faktem je, že když se něco takového objevilo naposled, byl to podvod, kromě toho na tomto seznamu úplně chybí třeba Carrier Command: Gaea Mission od Bohemia Interactive, ale stejně to dává jistou šanci. Kromě toho, organizátoři výstavy potvrdili, že všechny hry na seznamu se mají v Německu objevit. Je tu navíc pár zvláštních náhod. Magazín slavného obchodu Gamestop pozastavil tisk nejnovějšího čísla kvůli jakémusi velkému oznámení. Velké oznámení slibuje i Game Informer. 16. srpna, tedy pozítří, navíc vyjde speciální díl GTTV od gameTrailers, celý věnovaný Valve.

Tak uvidíme. Zůstaňte ve střehu. The storm is coming. Tedy možná.

Shoutboard

Ikonky

Team Fortress 2  Gamefan.czcounterstrikego.cz
TruckGame.cz