Spekulace: Objeví se v Half-Life 3 zcela noví Combine vojáci?

Publikováno: 27.11.2012 | Autor: Martin Cvrček

Update: Podle všeho jde opravdu o fanouškovský artwork, který spolu s ostatními výtvory poslanými na adresu Valve visí v jejich hale.

Původní zpráva: Po delší době tu máme opět nějakou pořádnou spekulaci. Možná jste před delší dobou zaznamenali objev zajímavého artowrku, který můžete vidět níže. Obrázek znázorňuje Combine vojáka verze 2.0, a tehdy všichni předpokládali, že jde jen o fanouškovskou práci. Nedávno se však uskutečnil rozhovor s Gabem Newellem v rámci show Legal Assistance for Game Developers, a jak si všiml uživatel Niamor na Steam fóru, co lze vidět v pozadí? Právě tento artwork, byť zrcadlově otočený (bližší náhled zde). Mimo jiné lze na zdi vidět i další artworky, jeden z nich nápadně připomíná HEV oblek.

combine-nahled

Takže se nabízí prostá otázka: Pokud je obrázek fanouškovský výtvor, proč ho má Gabe jenom tak na zdi? Je docela dobře možné, že mají ve Valve jen v oblibě hromadění podařených fanouškovských výtvorů, ale co když se přeci jen jedná o oficiální artwork, znázorňující to, co máme očekávat od Half-Life 3? Kdo ví. Vše tedy berte jen jako pouhou spekulaci, ale já doufám, že se potvrdí. Noví Combine vojáci by byli fajn novinka.

Shoutboard

Ikonky

Team Fortress 2  Gamefan.czcounterstrikego.cz
TruckGame.cz