Unikla sada starých artworků z Half-Life 2: Episode Three

Publikováno: 27.6.2012 | Autor: Martin Cvrček

Jako blesk z čistého nebe se na internetu objevila tuna nových artworků z Half-Life 2: Episode Three, jež obdržela zahraniční fanstránka ValveTime.net. Proč uvádím Epizodu 3 a ne třeba Half-Life 3? Jednoduše z toho důvodu, že obrázky pocházejí z roku 2008, kdy byl další Half-Life zaručeně v vývoji jako HL2: Episode Three.

half-life-episode3-art

Každopádně, s největší pravděpodobností artworky pocházejí z pera Andrey Wicklund z Valve, takže by měly být skutečné,žádný fake. Důležitější ale je, co vůbec lze vidět. Není toho totiž vůbec málo. Že artworky pocházejí z dalšího dílu ukazuje havarovaný vrtulník Mi-8, jenž se objevil na konci Episode Two a v němž se měl Gordon Freeman a Alyx Vance vydat do arktické oblasti. S tím se pojí množství návrhů akrtických a zimních obleků, dokonce můžeme vidět Alyx nosící vestu jejího otce Eliho. Nejvíc zarážející jsou ale barivé obrázky, které s největší pravděpodobností ukazují planetu Xen z prvního Half-Life. A také Combine Advisora. Že bychom se v dalším díle podívali na Xen, jenž je pod útokem Combine? Kdo ví, možné je všechno.

Hlavní ale je, že jsme se vůbec něčeho dočkali. Poslední obrázky byly vydány před pěti lety, taktéž v roce 2008, a od té doby nic. Snad to znamená, že se věci dávají do pohybu. Všechny artworky si každopádně můžete prohlédnout v galerii na Zing.cz.

Shoutboard

Ikonky

Team Fortress 2  Gamefan.czcounterstrikego.cz
TruckGame.cz